Zapraszamy osoby chętne do udziału w projekcie

INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o. o. zaprasza osoby chętne do udziału w projekcie pn. „Szkolenia komputerowe Twoją szansą – edycja II” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy osoby chętne ( bezrobotne, pracujące, uczące się, emerytów lub rencistów ) powyżej 25 roku życia pracujące, uczące się lub zamieszkujące na obszarze powiatów: jasielskiego, krośnieńskiego, m. Krosna, bieszczadzkiego, leskiego, sanockiego, brzozowskiego, przemyskiego, m. Przemyśl, strzyżowskiego, ropczycko-sędziszowskiego, dębickiego.

Szkolenia komputerowe na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym oraz zaawansowanym.

Szkolenie składa się z 5 bloków tematycznych:

• obsługa komputera MS Windows,
  • Internet,
  • email,
  • MS Excel,
  • MS Word,
  • podstawowe programy graficzne,
  • wyszukiwanie informacji,
  • bezpieczeństwo i rozwiązywanie prostych problemów z komputerem.

Uczestnicy w ramach projektu otrzymają niezbędne materiały szkoleniowe, a dla osób w szczególnej sytuacji przewidziany jest zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dzieckiem lub osobą zależną.

Informacje dostępne w:
Innovo Sp. z o.o.,